Maxsico.cz Fóra Woocommerce (e-shopy) Minimální výše objednávky

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #10949 Odpovědět
  Petr Novák
  Host

  zdravím Vás,
  existuje způsob, jak ve woocommerci nastavit minimální výši objednávky? Jde mi o to, aby si u mě někdo neobjednal zboží za plácnu třeba 50kč. Potřeboval bych nastavit limit alespoň na 100-200kč pro jednu objednávku. Děkuji za rady.

  #10955 Odpovědět
  Avatar photoMarek Sikora
  Správce

  Dobrý den,
  chcete tedy úplně znemožnit objednávku, tedy odebrat možnosti dopravy a platby v pokladně, dokud nebude její výše alespoň 100?

  #10956 Odpovědět
  Petr Novák
  Host

  Nemusí být úplně schované, i když to by bylo také řešení. Ještě mě napadlo, jestli by nebylo lepším řešením upravit výši poplatku za dopravu v závislosti na výši objednávky. Aby to lidi motivovalo objednat za víc.

  #10960 Odpovědět
  Avatar photoMarek Sikora
  Správce

  Kdybyste chtěl poplatek za dopravu přizpůsobit podle ceny objednávky, tak by vám mohl pomoci plugin Table Rate Shipping Method for WooCommerce by Flexible Shipping. V placené verzi umí plugin i skrytí dopravy.

  Když nechcete platit za plugin v PRO verzi, můžete přidat kód, který schová všechny možnosti dopravy, nebo jen vybrané. Například nechá možnost osobního odběru, ale skryje Zásilkovnu, dokud nebude cena objednávky nad 100 Kč. Pokud byste měl o takovou úpravu zájem, můžete mě kontaktovat na e-mailu.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
Odpověď na: Minimální výše objednávky
Osobní informace: