Pozvedněte své podnikání do nových výšin pomocí
online marketingu

PPC | SEO | Obsahový marketing

Postup spolupráce

Konzultace

Úvodní konzultace slouží k seznámení se s produkty nebo službami, které nabízíte. Dále se pobavíme o cílové skupině, konkurentech a očekáváních obou stran ohledně spolupráce. Zásadní v této fázi je, aby vaše produkty nebo služby byly kvalitní. Byl o ně na trhu zájem a měly určenou správnou cenu.

Návrh řešení a cena

Na základě předchozí konzultace pro vás nezávazně připravíme návrh řešení a cenovou kalkulaci.

Začátek spolupráce

Po schválení finálního řešení, začíná proces onboardingu. Tvoří se přístupy, nové účty, nastavuje se spolupráce a komunikace.

Tvorba a měření

Máme přístupy, začínáme nastavovat a vytvářet věci ze seznamu práce a definujeme způsob měření výsledků.

Měsíční rozpočet

Společně určíme měsíční rozpočet, který budete do online marketingu vkládat.

Optimalizace a vyhodnocování

Vše je v běhu a přichází doba ladění. Vychytávají se detaily na základě získaných dat. Přidávají nebo se naopak ubírají některé věci s cílem dostat ze stanoveného rozpočtu maximum hodnoty.

Specializujeme se na tyto platformy

Sklik správa
Správa kampaní Google Ads
Heureka
Kampaně na TikToku
Kampaně na Facebooku
Kampaně na Instagramu

Naše kapacity nejsou neomezené, proto se nás neváhejte nezávazně zeptat na nový web včas

Vyplňte toto pole
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Vyplňte toto pole

Volejte 775 058 389 nebo pište marek@maxsico.cz

Marek Sikora tvorba webů

Marek Sikora

Často kladené otázky

Doba spolupráce není pevně daná. Ukončit ji můžete v podstatě kdykoli. Samozřejmě, že vyladění reklam nebo práce na SEO nějakou dobu trvá a čím déle budeme spolupracovat, tím lepší budou výsledky.

Cena se skládá ze tří položek. První je rozpočet na reklamu (budget), který si vezme daná platforma. Druhou položkou je úvodní nastavení a vytvoření kampaní, analýz, měření a obsahu. Třetí položkou je měsíční správa. Celková cena se poté odvíjí od stanovených cílů spolupráce. Rámcově se ceny za nastavení kampaně nebo SEO pohybují od 10 000 Kč a správa začíná na 2 500 Kč/měs.

Kompletní pevnou cenovou kalkulaci se soupisem práce dostanete nezávazně před začátkem spolupráce.

I s relativně malým rozpočtem se dá udělat kus práce. Někdy je to dokonce výhoda, protože málo zdrojů vede k nalézání kreativnějších cest a nečekaných improvizací.

Za úvodní nastavení se fakturuje polovina částky předem a zbytek po dokončení práce. Za měsíční práci vám budeme posílat fakturu se splatností 14 dní za dva měsíce zpětně.

Většinou si klienti obsah tvoří sami, protože znají nejlépe své zákazníky. Pokud s tvorbou obsahu budete potřebovat pomoci, jsme schopni ji operativně zajistit.

Online marketing na rozdíl od klasické offline nebo televizní či rádiové reklamy se dá velmi dobře měřit. Takže si zpětně můžete spočítat, kolik za reklamu utratíte vs. kolik vám přinesla.

Nebudeme si namlouvat, že všechny kampaně jsou trefa do černého. Nicméně dosahy, které reklama přinese vám zaručit můžeme a kde je dosah budou i objednávky.

To záleží, v jakém je stavu. Většinou by měl být web odladěný ještě před spuštěním kampaní. Není nic horšího než úspěšná kampaň, ze které lidé přijdou na nekvalitní web a zase rychle odejdou naštvaní.

Přímo v reklamním účtu můžete sledovat konverze a cenu za ně. V oblasti SEO lze měřit pozice klíčových slov a jednou za stanovené období si vše společně projdeme a zhodnotíme výsledky.

Reference

Nadace rodiny Vlčkových

Správa webu nrv.org

Více o projektu ->

Portfolio webů SP Venture a. s.

Více o projektu ->

Web ourswissexperience.com

Více o projektu ->

Portál pro Ostravskou univerzitu

Více o projektu ->

E-shop skrinshop.cz a online tržiště market.skrinshop.cz

Více o projektu ->

E-shop a online marketing stella-uklid.cz

Více o projektu ->