Hosting Wedos

S hostingem od wedos.cz mám dlouholeté zkušenosti. Dobré i špatné. Poslední dobou se společnost zase postavila na nohy a po špatném období, kdy její služby měly časté výpadky se zdá být Wedos znovu jako stabilní a spolehlivý poskytovatel.

Cena webhostingu a domény

Wedos je ve svém oboru oficiálně největším poskytovatelem hostingových služeb u nás. Nabízí populární neomezený sdílený webhosting NoLimit s HTTPS certifikátem Let’s Encrypt a jeho levnější variantu nazvanou LowCost. Tyto balíčky se hodí pro menší projekty a cenově nemají příliš konkurenci. Z hostingových služeb Wedos dále nabízí vyšší variantu hostingu s názvem Extra, Managed servery, VPS servery a dedikované servery.

Největší výhodou u Wedosu je bezpochyby cena za registraci domény, která je bezkonkurenční. U .cz domény vychází registrace na 175 Kč/rok (301 Kč u .com) a nenavyšuje se ani při dalším prodloužení. Z toho důvodu si zde mnoho lidí pouze registruje a spravuje své domény a hosting mají jinde.

Zákaznická administrace a online podpora

Další obrovskou výhodou je bezesporu zákaznická administrace, kde si můžete nastavit téměř cokoli včetně jednoduché a rychlé instalace WordPressu. To nebývá pravidlem u českých poskytovatelů hostingu. Takže nemusíte psát pro každou blbost na zákaznickou podporu, která je mimochodem u Wedosu 24/7.

Wedos

Stalo se: Hostingová společnost zapomněla prodloužit zaplacenou doménu

Potřebujete s něčím pomoci?

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli

Autor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyplňte toto pole
Vyplňte toto pole
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.

Přihlaste se k odběru novinek

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Woocommerce pluginy
Elementor plugin