[rev_slider_vc alias=”web”]

Poplatky

0
Za nájem webu

Název.cz & Hosting

0
Rok zdarma (poté 2,8 Kč/den)

Termín dodání

0
Pracovních dní

6 nejčastějších otázek

Reference

Díky spolupráci s Markem jsem vždy a rychle dostal to, co jsem požadoval. Bez jeho pomoci by nám náš projekt nefungoval.

ONDŘEJ VESZELEI

Ondřej Veszelei

Spolupráce s Markem Sikorou – Maxico.cz při tvorbě a spuštění mého nového webu byla vynikající.Pokud chcete web rychle, kvalitně a vždy s rozumnou domluvou, seriózními doporučeními co a jak tak jedině Marek Sikora.
Vždy na všem dohoda, splnění termínu a velmi příjemné a seriózní jednání.
Jsem jeho prací a přístupem nadšen a maximálně spokojen. Doporučuji všem na 1000 %.

Spolupráce s Markem si velmi cením, především jeho smyslu pro pochopení představ zadavatele. V průběhu celého projektu, který jsem si u Marka nechal vypracovat, konstruktivně a odborně argumentoval a rozebíral každý můj požadavek tak aby byl přínosem. Práci zvládl ve stanovený čas a s výsledkem jsem naprosto spokojený. Marka Vám rád doporučím.

Zdravím vás,
pokud jste došli až sem, tak možná budete chtít vědět, kdo pro vás nový web bude tvořit. Jmenuji se Marek Sikora a nejsem ani programátor ani grafik. V dnešní době už pro rozjezd vašeho podnikání na internetu tyto lidi platit nepotřebujete, sami o sobě vám totiž úspěch nepřinesou, protože udělají, teda v lepší případě udělají to, za co jim zaplatíte. Nebudou se s vámi pouštět do diskuzí a určitě nepřijdou ani s vlastním nápadem a doporučením, které by jim přidělalo práci navíc, dělají jen to, čemu rozumí (programují a dělají grafiku). Já vám nabízím zkušenosti s rozjezdem podnikání, kdy je nutné reagovat pružně na vývoj a úpravy za běhu při jeho budování a rychlou podporu.

Neváhejte kdykoli zavolat na 775 058 389 (Marek)
Případně využijte kontaktní formulář

[contact-form-7 id=”1658″]
Menu