Nový web pro tetovací studio

Podívejte se na různé varianty webů

Naše kapacity nejsou neomezené, proto se nás neváhejte nezávazně zeptat na nový web včas

Vyplňte toto pole
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Vyplňte toto pole

Volejte 775 058 389 nebo pište marek@maxsico.cz

Marek Sikora tvorba webů

Marek Sikora

Často kladené otázky

Obvyklá doba vytvoření nového webu je jeden měsíc. Jsou i případy, kdy se to dá stihnout dříve, stejně jako později. Vše záleží na vzájemné komunikaci.

Každý projekt je specifický, proto nelze cenu přesně odhadnout bez předchozí konzultace. Rámcově se ceny webů, které tvoříme nejčastěji pohybují od 20 000 Kč do 60 000 Kč.

Ano. Weby mají tzv. responzivní design. To znamená, že se dokáži přizpůsobit různé velikosti displeje.

Kvůli úpravě každé maličkosti nebudete muset platit a nikoho shánět, protože si ji budete schopni upravit sami v redakčním systému webu, kterým je open source platforma WordPress. Pokud ale chcete věnovat 100 % času své práci, můžete tuto starost přenechat nám.

Záleží na konkrétním problému, který váš web trápí a také na systému, ve kterém je vytvořen. Většinou ale přistupujeme k tvorbě webu nového, protože je to snadnější než předělávat nekvalitní nebo zastaralý web, který tvořil někdo jiný, o kterém jednoduše řečeno nic nevíme.

Záleží na stylu vaší práce a podle toho se vybere vhodné řešení. Plně automatický rezervační systém ale ve většině případů nejlépe vyřeší systém třetí strany, který pro vás vybereme a napojíme na web.

Tento obsah, pokud ho nemáte, tak jsme schopni pro vás vytvořit. Logo vytvoří náš grafik, texty napíše copywriter a fotky udělá profesionální fotograf, kterého jsme schopní zajistit v Praze. Případně můžete fotky zkusit udělat sami nebo se použijí ty z fotobanky. Vložení obsahu je v ceně, jeho případné vytvoření již ne.

Jednou ročně se platí poplatek za doménu a webhosting okolo 1 000 Kč. Žádné další poplatky se neplatí. Nicméně vřele doporučujeme se o web pravidelně starat po technické stránce, zde můžete využít naší služby správa webu.

Kvalitní služba nebo produkt ve spojení s dobrým webem je nezbytný základ úspěchu. Zákazníky vám pak nejrychleji přivede online reklama, se kterou vám také rádi pomůžeme.

Potřebujete jen odladit stávající web nebo s něčím poradit?